Õhtul läksime Caitlini juurde Halloweeni tähistama. Seal oli veel pere tuttavaid ja teisigi sõpru. Selles piirkonnas on kindlasti pks vägevamaid Halloweeni elamusi - majad kaunistatud (ämblikuvõrgud, kõrvitsad, nõiad, luukered jne) istutakse maja ees kommiämbriga ja siis kostüümides lapsed tulevad ja ütlevad "trick or treat?" ja siis annad neile kommi vastu, ilma et nad midagi muud peaks tegema. Kostüümis lastel on vägevad!
Üks naaber loendas klikkeriga
üle ja sai 1660 last, kes käis läbi ja see peab paika kindlasti, sest massid mis neil tänavatel liikusid olid võimsad.
Caitlin oli varunud 13 kilo komme (30poundi) !!! Siis kui kommid otsa olid saanud hakkas trall ja tagaajamine - ehk traditsioonilised ameeriklaste mängud õlle, kaartide, topside ja ping-pongi pallidega. Väga meeleolukas oli.
Taaskord liiga palju süüa ja jooki :)
Aga siis kontserdi juurde. Kontsert oli kahes vaatuses ja esimese vaatuse nael oli noor Armeenia tšellist, kaks aastat tagasi Moskvas Tšaikovski-nimelisel konkursil peapreemia võitnud Narek Hakhnazaryan. Isegi need, kes muusikast mõhkugi ei jaga jääksid suu lahti kuulama ja vaatam seda tegelast. Kogu kontsert oli väga nauditav ja vaimselt kosutav. Hea repertuur ja suurepärase esitlus. Igati tore oli Andreast näha ja pärast veel vaimselt ennast harida ka :)Edasi suundusime juba kämpi, kus oli see sigadetapmisnädalavahetus. Sellest pikemalt juba järgmine kord...
Muideks, mul on nüüd Iphone! oujeee! saab iMessageid saata. Varsti nuputan Viberi ja skype sinna.
Nüüüd aga side lõpp.